Huaswin Electronics Co., Limited

Sztywne PCB, elastyczne PCB, sztywne Flex PCB, PCB Assembly, SMT / Przez Zgromadzenie otworu, niestandardowe producentem montaż kabli w Chinach

Dom
O nas
Usługi druku
Sprzęt
Możliwości PCB
Zapewnienie jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Huaswin Electronics Co.,Limited Zapewnienie jakości

Certyfikaty PCB
dobra jakość Zespół płyty PCB
dobra jakość Zespół płyty PCB
Opinie klientów
Bardzo miła obsługa, cena jest konkurencyjna i rozsądne, dostawa jest szybka i na czas, lubię pracować z firmą.

—— Jeff

wy oferują bardzo dobrą jakość produktu oraz szybką reakcję na cytaty, jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

—— Dennis

Im Online Czat teraz
PCB Jakości

Zarządzanie jakością

Huaswin opracował szereg procedur zarządzania i podejścia, aby zapewnić dostarczanie wyrób spełnia wymagania klientów przez cały czas realizacji wyrobu z wyborem dostawców, WIP inspekcji i kontroli wychodzącego do obsługi klienta. Oto kilka przykładów:

Ocena i kontrola naszych partnerów

Dostawcy muszą być oceniane przed zatwierdzeniem przez zespół oceniający dostawca Huaswin użytkownika. Ponadto Huaswin oceniają i klasyfikują wszystkie dostawcę raz w roku, aby zagwarantować, że dostawcy dostarczają wysokiej jakości materiałów spełniających wymagania Huaswin użytkownika. Ponadto Huaswin stale rozwija i promuje ich dostawców w celu poprawy ich jakości, a także środowiskiem zarządzania w oparciu o systemy ISO9001.

Przegląd kontraktu

Przed przyjęciem zlecenia, Huaswin dokonuje przeglądu i weryfikacji wymagań klienta, aby upewnić się, że Huaswin ma zdolność do zaspokojenia potrzeb klientów w tym opisie, dostawy i innymi wymaganiami.

Przygotowanie, weryfikacja i kontrola Manufacturing Instrukcji

Huaswin oceni wszystkie wymagania po otrzymaniu danych projektowych klientów i powiązanych dokumentów. Następnie przenieść punkt odniesienia do projektowania produkcji odniesienia przez CAM. Wreszcie, MI, który zawiera punkt odniesienia produkcyjnego zostaną sformułowane zgodnie z rzeczywistym procesem produkcji i technologii Huaswin użytkownika. MI musi zostać zweryfikowana po przygotowaniu przez niezależnych inżynierów. Przed MI jest wydawane, to musi być zweryfikowane przez inżynierów kontroli jakości i zatwierdzone. Wiercenie i punkt odniesienia routingu muszą być potwierdzone przez badanie pierwszego artykułu, zanim wydane. Jednym słowem, Huaswin sprawia sposoby zagwarantowania, że dokumentacja produkcyjna jest słuszne i ważne.

Sterowanie procesem Fabrication

Prawo instrukcja produkcyjny (MI), całkowita zarządzania i konserwacji sprzętu, ścisła kontrola i monitorowanie WIP jak również instrukcje pracy, wszystko to sprawia, że cały proces produkcji w pełni kontrolowany. Różne precyzyjnych urządzeń kontrolnych w tym systemu kontroli AOI oraz doskonałych instrukcji kontroli WIP i planu kontroli, wszystko to gwarantuje, że półprodukty i wyroby gotowe, wszyscy do wymogów specyfikacji klienta.

Przychodzące kontroli IQC

W Huaswin, wszystkie materiały muszą być zweryfikowane i zatwierdzone przed pójściem do magazynu. Huaswin ustanawia surowe procedury sprawdzania i instrukcję użycia, do kontrolowania przychodzących. Ponadto Huaswin posiada różne instrumenty i urządzenia precyzyjne kontrolne, aby zagwarantować możliwość słusznie ocenić, czy weryfikowane materiał jest dobry czy nie. Huaswin stosuje system komputerowy do zarządzania materiałów, co gwarantuje, że materiały wykorzystywane są przez pierwsze weszło-pierwsze wyszło. Gdy jeden materiał zbliża się data ważności, system wyśle ostrzeżenie, co gwarantuje, że materiały zostały wykorzystane przed upływem lub zweryfikowane przed użyciem.

Kontrola ostateczna i Kontroli

W Huaswin wszystkie PCBA musi przejść przez otwarte i krótki test, jak również oględziny po przeszły względne testy fizyczne. Huaswin posiada wiele zaawansowanych urządzeń testowych tym AOI Badań i In-Circuit Testing do gotowego montażu na płytce drukowanej

Certyfikaty PCB
 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  Standard:ISO9001:2008

  Numer:M43116Q20787R0S

  Data wydania:2016-09-06

  Data wygaśnięcia:2018-09-15

  Zakres / piecyk:PCBA manufacturer and sales

  Wydane przez:北京大陆航星质量认证中心股份有限公司

 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  Standard:TS16949

 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  Standard:UL

Szczegóły kontaktu
Huaswin Electronics Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Vicky Lee

Tel: 86-0755-2907-7956

Faks: 86-0755-2907-7961

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)